Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak jistě všichni víme, i v NFS Carbon se po vzoru předešlého NFSMW objevila policie. Jak se ale liší od kolegů z Rockportu policisté v Palmont city?

Peněz je málo a policie nemůže mít všechno. Rockportští muži zákona vsadili hodně do svého šéfa Crosse a také do nejmodernějších technik, např vrtulníku. Palmonští kolegové naopak vložili nejvíce do školení policistů, aby byli inteligentnější a co zbylo, bylo použito na posílení hlídek. Od tohoto se pak odvíjí celá úloha policie ve hře.

Hlavní změnou je zajisté to, že pro postup dál není třeba absolvovat policejní honičky a díky možnosti přeskakovéní rovnou na závody se dá policii alespoň částečně vyhnout. Heat-level zůstal nezměněn takže jedinou novinkou v tomto oboru je jakýsi Heat-level určité oblasti hodnocený taktéž od 1 do 5. Ten nám ukazuje množství výskytu policejních hlídek v dané oblasti, což může výrazně ovlivnit i průběh honiček. Vývojáři taktéž podle mého zlepšili způsob oznamování zprávy, že je hlídka nablízku. Je-li tomu tak, okolo mapy se vytváří červené kruhy a na mapě je hlídka vidět.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář